Masz pytania? Zadzwoń!

58 350 54 24  -  728 492 076

Kosa Plecakowa Spalinowa STIHL FR 410 C-E

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Odbiór w salonie
Cena: 3 399,00 zł 3399.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 Bardzo mocna kosa plecakowa mechaniczna z oszczędnym silnikiem STIHL 2-MIX. Spełnia normy EU . Idealna do koszenia na dużych pochyłościach, w trudno dostępnych miejscach. Wyjątkowo komfortowe wyposażenie: system STIHL ErgoStart, przycisk STOP oraz dodatkowa kieszeń na narzędzia. Bardzo komfortowy system nośny i elastyczny wysięgnik.

Wyposażenie seryjne

 • STIHL ErgoStart (E) Zoom
  STIHL ErgoStart (E)

   Łatwiejsze uruchamianie dzięki dodatkowej sprężynie umieszczonej pomiędzy rolką linki rozruchowej a wałem . Użytkownik uruchamia urządzenie wygodnie i bez szarpnięć. W wyposażeniu seryjnym wszystkich modeli oznaczonych symbolem C-E.

 • Silnik STIHL 2-MIX Zoom
  Silnik STIHL 2-MIX

  W trakcie procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a nową porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka znacznie redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora oraz środowisko naturalne.

 • Kompensator Zoom
  Kompensator

  Zainstalowany w gaźniku kompensator STIHL sprawia, iż pomimo zanieczyszczenia filtra powietrza nie występuje nadmierne wzbogacenie mieszanki. Moc silnika przez dłuższy czas jest stała. Wyczyszczenie filtra staje się konieczne  wtedy, gdy zanieczyszczone jest 80% jego powierzchni.

 • Pas nośny/System nośny Zoom
  Pas nośny/System nośny

  Specjalne pasy nośne STIHL z miękką wyściółką bardzo ułatwiają pracę, głównie  podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają większą swobodę ruchów oraz gwarantują komfortową i bezpieczną pracę.

 • Ręczna pompa paliwowa Zoom
  Ręczna pompa paliwowa

  Ręczna pompa paliwowa doprowadza mieszankę do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym czasie przestoju.

 • System antywibracyjny Zoom
  System antywibracyjny

  System antywibracyjny stosowany jest w urządzeniach mechanicznych do pielęgnacji zieleni. Dokładnie wyliczone strefy uchwytów zmnejszają przenoszenie uciążliwych wibracji wytwarzanych przez silnik i pracujące  narzędzie tnące. Znaczne zredukowanie liczby drgań przenoszonych na uchwyty pozwala oszczędzać siły i zwiększa komfort pracy użytkownika.

 • Uchwyt obwiedniowy Zoom
  Uchwyt obwiedniowy

   Obwiedniowy uchwyt kos mechanicznych sprawdza się bardzo dobrze podczas pracy na ograniczonej przestrzeni, np. podczas prac wykończeniowych pomiędzy roślinnością. To najlepszy wybór w przypadku konieczności zastosowania przystawek narzędziowych, takich jak np. nożyce do żywopłotów na wysięgniku.

 • Uchwyt wielofunkcyjny Zoom
  Uchwyt wielofunkcyjny

   Wszystkie elementy służące do obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie wielofunkcyjnym. Zapewnia to bardzo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie.

 • Trwały filtr powietrza Zoom
  Trwały filtr powietrza

  Łatwo dostępny trwały  papierowy filtr powietrza wydłuża okres konieczny do następnej wymiany filtra

 • Przycisk STOP Zoom
  Przycisk STOP

  Gdy naciśniemy przycisk  STOP silnik zostanie wyłączony. Po zatrzymaniu silnika nie ma potrzeby ponownego naciskania przycisku, gdyż układ zapłonowy automatycznie powraca do pozycji wyjściowej.

 • Kieszeń na narzędzia Zoom
  Kieszeń na narzędzia

  Zintegrowana kieszeń na narzędzia dająca dodatkowe miejsce na osprzęt oraz wyposażenie.

 • Okulary ochronne Zoom
  Okulary ochronne

  Okulary ochronne w wyposażeniu seryjnym dbają o bezpieczeństwo użytkownika . Wentylowane, z szeroką osłoną boczną.

 

Dane techniczne

Zawartość zbiornika l 0,75
Wartość drgań - lewa strona - z urządzeniem z tworzywa m/s² 3,6
Wartość drgań - prawa strona z urządzeniem z tworzywa m/s² 3,5
Moc kW/KM 2,0/2,7
Pojemność skokowa cm³ 41,6
Standardowe narzędzie tnące tarcza 230-4
Średnica cięcia mm 420
Długość całkowita bez narzędzia tnącego cm 280
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 99
Poziom mocy akustycznej dB(A) 113
Ciężar kg 10,8

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl